GOPRO HERO9 BLACK + SANDISK 64GB

15,999 грн.
Ціни в баллах: 15999 баллів
В наявності
+
Обране Додати до списку порівняння

HERO9 Black

Новий фронтальний екран + Ресурс акумулятора на 30% більше + Знімна лінза + Водонепроникність (10м)


Вище розширення

Знімайте приголомшливі відео з роздільною здатністю 5K і високою деталізацією навіть при наближенні і створюйте стоп-кадри 14,7 Мп. Також підтримується запис відео в 4K, 2.7K, 1440p і 1080p.

Більше пікселів

Створюйте ідеальні фотографії професійної якості з роздільною здатністю 20 Мп і використовуйте функцію «Суперфотка», щоб зробити супер знімок.

МОДУЛЬ ОБЄКТИВА MAX

Новий модуль об'єктива Max забезпечує неперевершену стабілізацію Max HyperSmooth, а також Max SuperView - найширший кут огляду в історії GoPro. Медіамодуль оснащений вбудованим направленим мікрофоном з вітрозахистом, роз'ємом 3,5 мм, виходом HDMI, двома «холодними черевиками» і міцну конструкцію із захистом від погодних впливів. Великий відкидний екран для компонування кадрів + створення відеоблогів. Світловий модуль забезпечує рівне і рівномірне освітлення об'єкту з широким охопленням для створення матеріалів найвищої чіткості.

Більше екранів

Новий фронтальний екран забезпечує попередній огляд в реальному часі для створення Селфі, а великий задній сенсорний екран - інтуїтивне управління.

Більше стабілізації

HyperSmooth 3.0 тепер з вирівнюванням горизонту в камері - наша сама вдосконалена стабілізація.

Сповільнена зйомка 8x

HERO9 Black дозволяє знімати зі швидкістю до 240 кадрів в секунду для приголомшливої сповільненої зйомки 8x.

Більше прискорення

Створюйте чарівні таймлапс-відео з функцією TimeWarp 3.0. Рухайтеся на всій швидкості або використовуйте «Контроль швидкості», щоб уповільнити дію під час запису.


Додаткові можливості:

  • Зйомка заданий час
  • Відкладена зйомка
  • Прямі трансляції або режим веб-камери зі стабілізацією відео HyperSmooth 3.0 і майже безмежними можливостями кріплення.
  • HindSight (Почніть запис відео за 30 секунд до спуску затвора. Навіть якщо ви не встигнете натиснути кнопку спуску затвора вчасно, ви все одно отримаєте потрібний кадр)
  • LiveBurst (1,5 секунди до і після створення кадру. Виберіть кращий знімок або поділіться коротким відеороликом)
Колір:
Черный
Бренд:
GoPro
Розмір:
71,8 (Ш) x 50,8 (В) x 33,6 (Г) мм
Вага:
158 г

Не знайдено дописів

Написати відгук