Акваскутер NAVBOW

36,999 грн.
Active Green
 
6068EE2854CA3
В наявності
+
Обране Додати до списку порівняння

Navbow надзвичайно потужний, але маневрений підводний скутер, який витіснить всіх наших конкурентів з води своїм зручним дизайном, потужним двигуном і безліччю навісного обладнання. Екстремальна швидкість при максимальній гнучкості у воді.


ДОСЛІДЖУЙТЕ НЕСКІНЧЕННІСТЬ

Потужний підводний скутер Navbow. 3 швидкості до 2 м / с, глибина 40 м, максимальний час автономної роботи 75 хвилин і можливість установки платформи для підводної фотозйомки. Це також перший в світі підводний скутер з двома двигунами, який підтримує роботу однією рукою, що дає вам максимальну гнучкість у воді.

ВИКОРИСТАННЯ ОДНІЄЇ РУКОЮ

Перший у світі підводний скутер з двома двигунами підтримує роботу однією рукою, що дає вам максимальну гнучкість у воді. Управління однією рукою Navbow дає професіоналам можливість зануритися глибше з D-образної пряжкою і буксирним тросом для з'єднання тіла з Navbow.

РОБІТЬ ДИВОВИЖНІ СНИМКИ БЕЗ КОРДОНІВ

На Navbow можна встановити платформу, на якій ви можете налаштувати своє професійне обладнання, таке як екшн-камери, ліхтарі, поплавок і т.д. Платформа для підводної фотографії дозволяє встановлювати кріплення і аксесуари, щоб підводне фотографічне обладнання більше не було тягарем, звільняючи вас щоб записати більше спогадів.

ЗРУЧНИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Розроблено зі зручною рукояткою для маневрування під водою, допомагаючи досліджувати нескінченність.

МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ 2 М / С (7,19 КМ / Ч)

Максимальна швидкість 2 м / с (7,19 км / год): рухайтеся так само швидко, як чемпіон світу серед чоловіків з фрістайлу на 200м.

ПЕРЕМИКАЧ ШВИДКОСТІ НА 3 ПЕРЕДАЧІ

Перемикайте передачі, натискаючи кнопку, щоб легко і швидко випробувати гострі відчуття від «їзди» в море. Вільний режим: 1 м / с (3,6 км / год) Спортивний режим: 1,5 м / с (5,4 км / год) Турбо режим: 2 м / с (7,19 км / год)

В КОРОБЦІ

1 * підводний скутер 1 * підставка для зарядного пристрою 1 * дріт та адаптер 1 * літієва батарея 1 * буксирний трос 1 * Кронштейн противаги зі свинцевим вантажем (3) 1 * пряжка з D-подібним кільцем 1 * ремінець з захистом від втрати 3 * Керівництво користувача

OLED-ДІСПЛЕЙ

На OLED-екрані відображається швидкість, час роботи від акумулятора і ручний режим.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НИЗЬКИЙ ЗАРЯД БАТАРЕЇ

Navbow буде вібрувати, коли батарея опуститься до 30%. Час автономної роботи Navbow становить 60 хвилин при звичайному використанні.

Колір:
Active Green
Бренд:
Sublue
Розмір:
327 x 486 x 177мм
Вага:
3.4 кг
Швидкість:
Вільний режим: 3,6 км на годину, Спорт: 5,4 км на годину, Турбо: 7,19 км на годину
Глибина занурення:
40м
Час роботи:
60 хв
Вага батареї:
1.1кг
Мобільный додаток:
SublueGo
Шум:
≤ 60 dB
Время заряда батареи :
3.5 часа
Рекомендований вік:
16+
Гарантiя:
12 мic.

Не знайдено дописів

Написати відгук