Акваскутер WHITESHARK TINI

16,999 грн.
 
60690ACC92654
В наявності
+
Обране Додати до списку порівняння

ОГЛЯД WHITESHARK TINI

WhiteShark Tini - це модульний підводний скутер, який долає перешкоди, як ніколи раніше. Надзвичайно потужний і міцний, без збоїв. Завдяки модульній конструкції WhiteShark Tini ви можете легко з'єднати два скутера, щоб подвоїти потужність і отримати подвійне задоволення. Крім того, WhiteShark Tini ідеально підходить для всієї родини.


ПІДВОДНИЙ СВІТ ЧЕКАЄ

Whiteshark Tini - це підводний скутер у своїй власній категорії, розроблений, спроектований і створений для забезпечення неймовірної потужності, дивовижної маневреності та ефективного часу автономної роботи. Натисніть на курок і вперед. Випробуйте незабутні враження з WhiteShark Tini.

КОМПАКТНИЙ, ПОТУЖНИЙ, СКУТЕР З ОДИНОЧНИМ ДВИГУНОМ

Після багатьох років досліджень і розробок ми знайшли спосіб зробити наш скутер більш ефективним. Не дозволяйте одиночному двигуну Tini вводити вас в оману, двигун Tini настільки потужний, що може рухатися так само швидко, як більшість підводних скутерів з подвійним двигуном. Знизити швидкість до 1,1 м / с, щоб насолодитися видом, або до 1,4 м / с, щоб пережити гострі відчуття.

МОДУЛЬНИЙ ДИЗАЙН: ПОДВІЙНА ПОТУЖНІСТЬ, ПОДВОЮЄ ЗАДОВОЛЕННЯ

Завдяки унікальній модульної конструкції WhiteShark Tini ви можете легко з'єднати два скутера, щоб подвоїти потужність і подвоїти задоволення. З'єднання двох скутерів разом дозволяє досвідченим дайверам літати по воді зі швидкістю 2 м / с. Це найшвидший двомоторний скутер на ринку.

Тривалість і швидкість

Режим WhiteShark Tini 2-in-1 може сповільнюватися до 1,6 м / с, щоб насолоджуватися видом, або до 2 м / с, щоб пережити гострі відчуття. Одна зарядка дозволяє досліджувати під водою до 45 хвилин.

ЛЕГКО РОЗБИРАЄТЬСЯ

WhiteShark Tini можна легко розібрати без використання будь-яких інструментів, його універсальний і модульний дизайн дає вам свободу налаштовувати його відповідно до ваших потреб. Лівша чи правша: легко міняйте ручки управління місцями відповідно до ваших уподобань.

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВСІХ

WhiteShark Tini - ідеальний компаньйон протягом дня на пляжі або у басейну на задньому дворі. WhiteShark Tini з надувною дошкою підходить для любителів води будь-якого віку.

НАДУВНА ДОШКА

У родині є діти? WhiteShark Tini створений для всіх дайверів і вікових груп. Ми спеціально створили надувну дошку для юних плавців, щоб WhiteShark Tini сподобався любителям води будь-якого віку. Надувна дошка оснащена вбудованим бездротовим контролером, яким легко користуватися, просто натисніть і вперед.

Знімки НА КАМЕРУ АБО ТЕЛЕФОН

WhiteShark Tini сумісний як з екшн-камерами, так і зі смартфонами. Легко документуйте всі свої епічні підводні моменти за допомогою знімного кріплення для екшн-камер і смартфонів. Створюйте приголомшливі відеоролики за участю красивих морських мешканців під водою або просто створюйте приголомшливі домашні відеоролики з друзями і сім'єю в басейні.

ПОПЛАВОК

Приєднується поплавок Tini дозволяє вашому підводному скутеру залишатися на плаву, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про його втрату. Прикріпіть поплавок для позитивної плавучості до трубки і летите по воді або від'єднати, щоб пірнути на глибину 20 м, щоб дослідити прекрасну морську життя під водою.

ТЕХНОДОГІЯ БЕЗДРОТОВОГО УПРАВЛІННЯ

Для оптимізації управління використовується технологія низькочастотної зв'язку, щоб зробити передачу сигналу більш точної і стабільною.

Колір:
Белый
Бренд:
Sublue
Розмір:
355 x 135 x 135 мм
Вага:
3.0 кг
Швидкість:
Висока швидкість: 3,6 км на годину, Низька швидкість: 2,2 км на годину
Глибина занурення:
20м
Час роботи:
Система живлення: 45 хвилин; Ручка управління: 150 хв
Вага батареї:
870г
Мобільный додаток:
нет
Шум:
≤ 70 dB
Время заряда батареи :
3 часа
Рекомендований вік:
16+
Гарантiя:
12 мic.

Не знайдено дописів

Написати відгук