Дошка для плавания SWII

16,999 грн.
Coral Red
 
606906E35371F
В наявності
+
Обране Додати до списку порівняння

Найпопулярніші подарунки для дітей. Sublue Swii - це інноваційна дошка для плавання. З цим пристроєм відпочинок на воді стане ще веселіше для кожного члена сім'ї. Дошкою легко керувати і робити будь-які повороти. Фантастично корисний пристрій для навчання плаванню - допоможе новачкам подолати страх, полегшити рух ногами і поліпшити рівновагу у воді.


ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ

Інноваційні подвійні пропелери заховані усередині задньої частини кікборда, щоб уникнути випадкових травм і заплутування. Автоматичне відключення протягом 0,2 секунд спрацьовує, якщо будь-які сторонні предмети заплутуються в гвинтах.

Лопаті пропелера були оптимізовані для досягнення найкращих робочих характеристик і для збільшення часу автономної роботи.

ВИСОКА ПЛАВУЧІСТЬ

Sublue Swii - це інтелектуальна дошка для плавання, що володіє високою плавучістю, відмінною потужністю і портативністю, розроблена Sublue для дорослих і дітей старше 6 років.

Swii дозволяє людям будь-якого віку вільно плавати Допустима вага: 100 кг Гладкий обтічний корпус забезпечує ідеальний баланс між ефектами гравітації і плавучості, що дозволяє Swii протистояти хвилям. Виділяйтеся в воді.

ДВА ШВИДКІСНИХ РЕЖИМУ НА ВИБІР

Швидко перемикайтеся між 0,6 м / с і 1 м / с, щоб отримати нові відчуття під водою.

Низька швидкість - це режим для початківців, щоб подолати страх перед плаванням, в той час як високошвидкісний режим - це для тих, хто хоче випробувати хвилювання від водних пригод.

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ

Беручи до уваги ергономіку і наукове розподіл ваги і плавучості, Sublue Swii може забезпечити стабільне і зручну взаємодію з користувачем. Знімна літієва батарея дозволяє кікборду протриматися 45 хвилин під водою. Користувачі можуть підготувати запасний акумулятор для того, щоб продовжити водні пригоди.

Просто покладіть груди на кікборд, натисніть і утримуйте кнопки з обох сторін, щоб почати, і насолоджуйся чистим задоволенням, подорожуючи по воді. Звільнися від турбот про фізичній напрузі при плаванні.

Додаток SUBLUEGO CONTROL

Блокування від дітей; Зміна швидкісних режимів; Персоналізація налаштувань світлового індикатора; Включити самоочищення.

Колір:
Coral Red
Бренд:
Sublue
Розмір:
550 x 375 x 135мм
Вага:
3.8 кг
Швидкість:
Высокая скорость: 2 км в час, Низкая скорость: 1 км в час
Глибина занурення:
нет
Час роботи:
60 хв
Вага батареї:
1.1кг
Мобільный додаток:
SublueGo
Шум:
≤ 60 dB
Время заряда батареи :
3.5 часа
Рекомендований вік:
6+
Гарантiя:
12 мic.

Не знайдено дописів

Написати відгук